Co to były za emocje! Za nami Wyścig Smoczych Łodzi o Puchar Rektora PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-26

Co to były za emocje! Za nami Wyścig Smoczych Łodzi o Puchar Rektora PG

smocze
fot. Gregmar

Wyścigi Smoczych Łodzi to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również okazja do integracji, promowania zdrowego stylu życia oraz podkreślenia wartości pracy zespołowej.

Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej we współpracy z Biurem Rektora zorganizowało tegoroczne zmagania przedstawicieli środowiska akademickiego. W skład załóg smoczych łodzi weszli m. in. uczestnicy zjazdu Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, przyjaciele ze Związku Uczelni im. Gabriela Fahrenheita w Gdańsku oraz pracownicy i absolwenci naszej Uczelni.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i gratulujemy zawodnikom zwycięskiej drużyny!