Jubileusz 120-lecia Politechniki Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Jubileusz 120-lecia Politechniki Gdańskiej

Politechnika Gdańska ma 120 lat!

Ten jubileusz to nie tylko okazja do wspomnień, lecz także czas refleksji nad dziedzictwem, jakie pozostawiają pokolenia absolwentów i pracowników naszej Uczelni. Politechnika Gdańska, od samego początku, kształciła przyszłych liderów, inżynierów i myślicieli, wpływając nie tylko na rozwój regionu i kraju, ale również na świat nauki i technologii.

Zapraszamy do podróży przez 120 lat osiągnięć, pasji do odkrywania oraz dziedzictwa, które stanowi fundament dla przyszłości Politechniki.

Zaproszenie Rektora Politechniki Gdańskiej do świętowania jubileuszu

W ramach jubileuszu odbędzie się szereg interesujących wydarzeń, wystaw i występów, które nie tylko sięgają do bogatej historii Uczelni, ale także ukazują jej równie bogate życie oraz ambicje i aspiracje. Zapraszamy do przyjrzenia się jubileuszowemu kalendarium! Jesteśmy pewni, że z obfitej oferty wydarzeń wybierzecie Państwo coś dla siebie.

Zobacz program wydarzeń jubileuszowych

Będziemy świętować przez okrągły rok!