III Turniej Golfa o Puchar Rektora na 120-lecie PG | Politechnika Gdańska

III Turniej Golfa o Puchar Rektora na 120-lecie PG

8 June 2024 09:00 - 17:00

Stowarzyszenie Absolwentów PG serdecznie zaprasza wszystkich miłośników golfa do udziału w trzeciej edycji Turnieju Golfa o Puchar Rektora na 120-lecie Politechniki Gdańskiej. Zawody odbędą się na polu golfowym Tokary Golf Club. Warunkiem udziału w Turnieju jest posiadanie aktualnej karty HCP PZG. Start Turnieju o godzinie 9:00.

Osoby początkujące i chętne ze środowiska uczelni oraz sponsorów zapraszamy do Akademii Golfa, która wystartuje w Tokarach o godz. 12.00. Zapisy na Akademię i pytania proszę kierować bezpośrednio do kierownika organizacyjnego turnieju - Jerzego Kolczyńskiego.

W tegorocznym Turnieju udział wezmą również studenci z nowo powstałego Akademickiego Klubu Golfowego Politechniki Gdańskiej.
Zasady udziału w zawodach zdefiniowane zostały w Regulaminie Turnieju, udostępnionym na stronie Tokary Golf Club i na stronie Polskiego Związku Golfa.

Do zobaczenia na polu golfowym!

Golfowy Klub Sportowy „Tokary Golf Club”, ul. Przodkowska 63, Tokary
Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej