Promocje Akademickie – uroczyste posiedzenie Senatu | Politechnika Gdańska

Promocje Akademickie – uroczyste posiedzenie Senatu

28 February 2024 11:15 - 13:15

Podczas tradycyjnego, uroczystego posiedzenia Senatu PG, które stanowi ukoronowanie pracy naukowców w minionym roku, rektor uczelni prof. Krzysztof Wilde przyjmie w poczet profesorów Politechniki Gdańskiej naukowców i naukowczynie uczelni. Zostaną także uroczyście wręczone promocje na stopnie doktora habilitowanego i doktora.

Promocje akademickie otrzyma łącznie ponad 100 osób, które swój tytuł lub stopień uzyskały w 2023 roku.

W ramach wydarzenia wręczona zostanie nagroda „Dyplom Roku”. To wyróżnienie Rektora PG dla autorów najlepszych prac dyplomowych magisterskich, obronionych na każdym z wydziałów w 2023 roku.

Uroczystość uświetni Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej.

Wydarzenie jest otwarte. Uczestniczyć w nim będzie można również on-line za sprawą transmisji na żywo na stronie głównej PG.

Politechnika Gdańska, Gmach Główny, Aula

Biuro Rektora