International Erasmus Staff Training Week at the Gdańsk Tech Library | Politechnika Gdańska

International Erasmus Staff Training Week at the Gdańsk Tech Library

20 - 24 Maj 2024

International Erasmus Staff Training Week at the Gdańsk Tech Library - Celebrating the 120th anniversary of the Gdańsk University of Technology Library / Cultural heritage and future challenges of academic libraries to wydarzenie adresowane do bibliotekarzy i pracowników bibliotek akademickich z krajów będących członkami grup „Erasmus+ Program Countries” oraz „Erasmus Partner Countries”.

Tematem przewodnim jest kulturalne dziedzictwo i wyzwania na przyszłość, które stoją przed bibliotekami akademickimi. W programie znajdą się następujące zagadnienia: historia i teraźniejszość Biblioteki PG; bibliotekarstwo w Gdańsku, historia nauki w Gdańsku, historia Politechniki Gdańskiej w 120. rocznicę powstania, wyzwania bibliotek w kontekście dziedzictwa kulturowego.

Gdzie? / Where?
Biblioteka Politechniki Gdańśkiej ; Gdańsk University of Technology Library
Organizator wydarzenia / Event organizer:
Biblioteka Politechniki Gdańskiej
Kontakt / Contact: