Konferencja poświęcona marketingowi międzynarodowemu uczelni wyższych | Politechnika Gdańska

Konferencja poświęcona marketingowi międzynarodowemu uczelni wyższych

6 - 7 Czerwiec 2024

Konferencja poświęcona nowoczesnemu marketingowi międzynarodowemu uczelni wyższych, w trakcie której uczestnicy wraz z zaproszonymi ekspertami z kraju i zagranicy będą rozmawiać o działaniach uniwersytetów w zakresie marketingu międzynarodowego.

Wydarzeniem towarzyszącym konferencji będą jednodniowe warsztaty skierowane do pracowników PG i poświęcone budowaniu strategii marketingowej w obszarze umiędzynarodowienia. W konferencji weźmie udział ok. 100 uczestników – pracowników działów promocji i marketingu, działów współpracy międzynarodowej i innych jednostek na polskich uczelniach. W roli ekspertów wystąpią m.in. przedstawiciele Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA), European Association for Higher Education (EAIE), Keystone Education Group czy platformy study.eu. Wydarzenie zostanie zrealizowane ramach projektu „Promocja międzynarodowa Politechniki Gdańskiej” finansowanego z programu „Welcome to Poland” Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Politechnika Gdańska, CK STOS
Dział Współpracy Międzynarodowej